Menininko meniu

Įžanga

Ieškodami – prasilenkiame
Sukūrę – atrandame
Pasidalinę – turime

Asmens kokybinio rodiklio formulė: tikslingumą, atsakomybę ir kūrybiškumą reikia padalinti iš egoizmo ir padauginti iš ištvermės.

Muzika pirmoji turi tapti atsvara destruktyvioms tendencijoms, alinančioms asmenybę.

Algirdas Brilius

Bibliografinėje rodyklėje atsispindi Algirdo Briliaus muzikinė kūryba nuo 1985 metų, literatūra apie kompozitorių nuo 1995 metų.
Natos ir garso įrašai suregistruoti atskirai. Muzikos kūriniai sugrupuoti pagal žanrus arba atlikimo būdą, skyrelių viduje – pagal abėcėlę. Prie kiekvieno kūrinio pateikiamos žinios apie jo viešą atlikimą, sutartiniu ženklu pažymėta, kokiu pavidalu jis išleistas. Galima pasiklausyti kai kurių kūrinių fragmentų. Duomenys apie muzikinę kūrybą paimti iš katalogų: „Lietuviška kamerinė muzika“ (V., 2004), „Lietuviška muzika fortepijonui“ (V., 2003), „Lietuviška muzika pučiamiesiems“ (V., 2002), „Lietuviška muzika styginiams“ (V., 2002), „Lietuviška simfoninė muzika“ (V., 2006), „Lietuviška vokalinė muzika“ (V., 2004), festivalių ir koncertų programų bei spaudos. Kiti duomenys apie muzikos kūrinius ir portretinė nuotrauka – iš Muzikos informacijos ir leidybos centro svetainės www.mic.lt. Straipsniai apie Algirdą Brilių išdėstyti chronologine seka. Rodyklė nuolat papildoma naujais įrašais.

Sutartiniai ženklai:
Autoriaus komentarai Autoriaus komentarai Kompaktinė plokštelė Kompaktinė plokštelė Natų leidinys Natų leidinys