Menininko meniu

Įžanga

Džiaugiuosi, kad egzistuoja garsai, spalvos, kad iš jų išgaunami menai, kad ir man leista prisiliesti, sklaidyti garsinius puslapius. Sklaidyti nesukeliant vėjo, kuris gali išbarstyti visą Knygoje sudėtą esmę.

Harmonijos neįmanoma pasiekt taip sau, be niekur nieko, atsiribojus nuo pasaulio, nuo kosmoso, kuriame labai daug tuo pačiu metu kančios ir tyrumo, ir atskirt tų dalykų neįmanoma.

Man svarbiausia – saviraiškos laisvė. Žiūriu į kūrybos procesą kaip į tam tikrą žaidimą garsais, nuotaikomis, laiku.

Vidmantas Bartulis

Bibliografinėje rodyklėje atsispindi Vidmanto Bartulio muzikinė kūryba nuo 1975 metų, straipsniai, esė, pokalbiai, spaudoje nuo 1973 metų, publikacijos apie Vidmantą Bartulį nuo 1980 metų. Straipsniai išdėstyti metų chronologine seka, o metų viduje – pagal abėcėlę. Muzikos kūriniai sugrupuoti pagal žanrus arba atlikimo būdą, o skyrelių viduje – pagal abėcėlę. Prie kiekvieno kūrinio pateikiamos žinios apie jo viešą atlikimą, sutartiniu ženklu pažymėta, kokia forma kūrinys išleistas. Natos ir garso įrašai suregistruoti atskirai.

Sutartiniai ženklai:
Autoriaus komentarai Autoriaus komentarai Kauno apskrities viešosios bibliotekos fondo šifras Kauno apskrities viešosios bibliotekos fondo šifras Kompaktinė kasetė Kompaktinė kasetė Kompaktinė plokštelė Kompaktinė plokštelė Natų leidinys Natų leidinys Vinilinė plokštelė Vinilinė plokštelė